was successfully added to your cart.

Objevte potenciál vesmírných technologií a přeměňte svůj nápad na podnikání v reálném životě během 24 hodin! To je ActInSpace – mezinárodní technologická soutěž pro inovace typu hackathon, kde mohou účastníci využít patenty a technologie ESA a CNES (Francouzské národní vesmírné agentury). Národní kolo proběhne souběžně ve více jak 70 městech, v 35 zemích a na 5 kontinentech. V Praze startujeme 25. května na České zemědělské univerzitě.

Vítěz národního kola bude mít jedinečnou šanci prezentovat své výsledky 27. června v mezinárodním kole v Toulouse před špičkovými mezinárodně uznávanými technickými i byznysovými odborníky v oboru kosmických technologií, přičemž veškeré náklady na tuto účast mu budou organizátorem proplaceny. Partnery soutěže jsou např. Air Zero G, CLS, GSA, EBAN, Airbus, Invivo, Qwant, FabSpace, Copernicus Masters, Invest In Toulouse, Toulouse Business School a další.

A jaké další ceny čekají na vítěze mezinárodního kola?

  • let se Zero G a možnost vyzkoušet si na vlastní kůži opravdový stav bez tíže
  • pilotní výcvik A320 Airbus
  • poukaz 100 000 EURO na data z družicových snímků a na podporu založení start-upu
  • 3-denní pobyt na 3-day European Space Week Conference v Marseille, která bude probíhat od 3.-6. 12. 2018
  • 2-denní pobyt na zimním summitu EBAN v Lucemburku ve dnech 22.-23. října 2018 + Mentoring od EBAN Space partnerů + prezentace projektu na webové stránce EBAN Space

Výzvy a veškeré info, včetně možnosti registrace naleznete zde

Těšíme se na vás koncem května na Suchdole!

Kdy: 25 a 26. 5. 2018

Kde: Kruhová hala, ČZU