was successfully added to your cart.

Již 20. března 2019 začíná ve Slovenské Bratislavě konference Výťah. První podobná akce u našich sousedů a ESA BIC Prague, jako partner akce, samozřejmě nesmí chybět.  Cílem konference je spojit potenciální nováčky, začínající podniky, malé a střední podniky z vesmírného průmyslu s velkými mezinárodními hráči. 

Výťah Space Industry Conf. je místo, kde se každý technolog, geek a podnikatel může ponořit do mnoha fascinujících témat o vesmírných technologiích. Zde se dozví, jaké jsou další velké výzvy v oblasti vesmírných technologií, jak založit úspěšnou kosmickou společnost nebo jak získat práci v kosmickém průmyslu.

Přijďte sdílet zkušenosti, ať už jako začínající společnost, malý podnik či velký hráč v kosmickém průmyslu. Zapojte se do rozhovorů, klaďte otázky nebo se setkejte s mentory a spíkry nad šálkem kávy. Spíkry, které zde potkáte budou například Les Johnson (vědec NASA), Christophe Lasseur (Vedoucí projektu MELiSSA, Evropské kosmické agentury), Antonio Del Mastro (Předseda a koordinátor projektu Mars planety) a za ESA BIC Prague Marek Aldorf (ESA BIC Prague Program Manager).

Na Výťah konferenci získáte přehled o současných a budoucích vesmírných technologiích a objevíte, jak vaše společnost, projekt, anebo vy osobně můžete přispět k budoucnosti Vesmíru a Země.

Prodej vstupenek na konferenci naleznete ZDE.